Cape Town Dil Okulları | Cape Town Eğitim | Cape Town Dil Okulu | Güney Afrika Dil Okulu
aslan

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


EC CAPE TOWN DİL OKULLARI

Cape Town; Değişik kültürlerin muhteşem bir doğada buluştuğu bir ortamda İngilizce öğrenmenin yeni yoludur. Son yıllarda en çok ziyaret edilen turistik yerlerden biri olan Cape Town rahatlatıcı atmosferi ve çok değişik kültürlerin yaşandığı yaşam tarzı ile Güney Afrika’ nın “Gökkuşağı Ülkesi” olarak anılmaktadır. İki okyanusun birleşmesi ancak birbirine karışmaması ile ün yapan Cape Town Güney Afrika’ nın en güzel şehridir. Alabildiğine uzun kumsallar, şarap mahzenleri, altın madenleri, birbirinden farklı türde binlerce kuş çeşidi, Masa Dağı'nın eşsiz manzarası bu dağda bulunan 5000 üzerinde bitki çeşidi ile Cape Town birçok güzellik sunmaktadır.

EC Cape Town, 2002 yılına şehrin tam merkezine modern bir bina üzerine kurulmuştur. Okul, merkezdeki bütün internet cafelere, restoranlara, mağazalara, barlara ve daha birçok sosyal aktivite alanına yakin olarak kurulmuştur. 10–20 dakikalık mesafede Cape Town’ un mükemmel güzelliklerini keşfetme imkânınız bulunmaktadır.

Kuruluşundan itibaren EC Cape Town İngiltere’deki ana şubenin büyük destekleri ve sunduğu kaliteli eğitimi ile birkaç yıl içerisinde tüm dünyada geçerli bir kurs sertifikası sunabilen bir kurum haline gelmiştir. Her pazartesi okulda yeni kurlar başlar ve yeni öğrenciler seviyelerinin ölçülmesi için basit bir sınava tabi tutulurlar.

Ders verilen 16 sınıfında internet erişimi dâhil tam donanımlıdır ve sınıf mevcudu max 8 kişidir. Bunlara ek olarak okulda kütüphane ve öğrenci kafeteryaları hizmet vermektedir.

Önemli Bilgiler
* Genel kurslarda düşük sezon yaş sınırı 16, yüksek sezonda 18 dir. 16 yaş aile yanı konaklama ve havaalanı karşılama almak zorundadır.
* Genel kurslar ve sınava yönelik kurslar her Pazartesi başlar. Dersler 45 dakikadır.
*En az kalış 1 hafta olup Multi Destination’da bu süre en az 12 haftadır.
*Sınıflar en fazla 10 kişiliktir. İş İngilizcesi Mini Grup ise 6 kişilik sınıflardır.
*Kurs ücretine; Ders materyalleri, İngilizce aktiviteler ve Work Shoplar, Hoş geldin yemeği ve internet dahildir. Sınav ücretleri fiyata dahil değildir.
*Konaklarda varış Pazar, ayrılış ise Cumartesi günleri olmaktadır. *Okul; 21 Mart, 22 Nisan, 25 Nisan, 27 Nisan, 2 Mayıs, 16 Haziran, 9 Ağustos, 16 Aralık

GOOD HOPE STUDİES DİL OKULLARI

Good Hope Studies
, Güney Afrika'da bulunan en iyi ingilizce dil okulları'ndan biridir. Öğrencilerimiz okulun yıllar öncesine dayanan tecrübe ve bilgi zenginliğinden faydalanmaktadır.Good Hope Studies dil okulu, iki tane yerleşim seçeneği sunmaktadır: Bunlardan biri Newlands'de bulunan okul; Bu seçenek, güvenli ve sessiz bir ortamda eğitim görebileceğiniz yeşil bahçeli bir ortam sunuyor. Aynı zamanda, canlı alışveriş merkezlerine de kısa bir yürüyüş mesafesi uzaklıkta yer alıyor. Ya da ikinci seçenek olarak, şehir merkezinde yer alan okulumuzda eğitim görmeyi seçebilirsiniz; Cape Town'un tam kalbinde, ana tren istasyonundan birkaç adım uzaklıkta bulunan okul, ana yaya yolu üzerinde, lüks bir ofis binasında yer almaktadır.

Good Hope Studies, saygın uluslararası bir kurum olan IALC (International Association of Language Centres) (Dil Merkezleri Uluslararası Derneği) üyesidir. Düzenli yerinde incelemeler ve katı düzenlemeler çok yüksek kalitede bir eğitimi garanti etmektedir. Öğrencilerimiz birinci sınıf tesislerin, rahat sınıfların, bahçenin (Newlands yerleşkesinde), bireysel çalışma bilgisayarlarının, ücretsiz internet erişiminin, kablosuz ağın, kütüphanenin, okul otobüsünün, ve daha birçok imkanın tadını çıkarabilmektedirler.

Dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak ve konuşmak öğrenciler veya diğer dil eğitimi almak isteyenler için oldukça önemlidir. Güney Afrika'nın en eski ve en büyük dil okullarından biri olarak aynı zamanda mümkün olan en iyi ulusal çeşitliliği bu okul size en güzel şekilde sunuyor.Tüm bunların içinde en önemlisi öğretim kadrosunun kalitesi. Good Hope Studies dil okulu, öğretmenlerinin birçoğu, Cambridge'den uluslararası tanınan CELTA yeterliliğine, ve bazıları ayrıca DELTA yeterliliğine sahiptir. GHS, Cape Town'da CELTA sertifikası için öğretmen yetiştirme kursları veren iki merkezden biri olduğu için yüksek kaliteli devamlı olarak öğretmenlere sahiptir.

Copyright © 2007- 2021 CapeTown Dil Okulları