Cape Town Vizesi | Vize İşlemleri | Güney Afrika Vize İşlemleri
pelikan

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


cape town vize

Güney Afrika Vizesinde 
Eğitim Danışmanlığı olarak Güney Afrika Ankara Büyükelçiliğine öğrencilerimiz adına başvuru yaparak vize işlemlerini sonuçlandırmaktayız. Öğrencilerimizin tüm işlemlerini takip ederek, hiçbir ek ücret talep etmeden vize formlarınızın doldurulmasından vize dosyanızın hazırlanmasına kadar A'dan Z'ye sizlere destek olacaktır

4 haftaya kadar olan kurslarda Türk Vatandaşlarına vize uygulanmıyor.
Bir aya kadar vizesiz Güney Afrika'yı ziyaret edebilir, eğitim alabilirsiniz. Güney Afrika Türk vatandaşlarına 30 güne kadar vizesiz kalma hakkı tanınıyor.

Ziyaretçi Vizesi
1-3 ay arası eğitim görecek olanlar, turist vizesi ile çıkış yapabilirlerken daha uzun kalacak olanların öğrenci vizesi ile başvuru yapmaları gerekiyor.

Güney Afrika'yı ziyaret edecek herkesin hareket gününden en az 2 hafta önce Güney Afrika temsilciliklerinden vizelerini alması gerekmektedir. Bu işlem pasaport cinsi gözetmeksizin tüm pasaportlar için geçerlidir.

Vize işlemleriniz Şirketimiz Tarafından Takip edilecektir.
Tüm başvuruların Güney Afrika Ankara Büyükelçiliğine yapılması gerekmektedir.Güney Afrika'da öğrenim görecek olanların tüm vize işlemleri ek ücret talep edilmeksizin takip edilerek sonuçlandırılmaktadır.

 
Copyright © 2007- 2021 CapeTown Dil Okulları